Szczególne postacie hipoteki.

17 07 18 - 12:51

Pojęcie hipoteki łącznej.

W podstawowym podziale hipoteki możemy wyróżnić hipotekę łączną i hipotekę kaucyjną. Hipoteka łączna jak wskazuje nam sama nazwa polega na obciążeniu nie jednej, a kilku nieruchomości. Wierzyciel ma dzięki temu możliwość dochodzenia swoich roszczeń z kilku nieruchomości według własnego wyboru. Sam może zdecydować, czy chce żądać roszczenia z jednej konkretnej nieruchomości czy z innej. Głównym celem hipoteki łącznej jest ustanowienie i jednocześnie obniżenie kosztów jakie wiążą się z zabezpieczeniem pojedynczej wierzytelności. Zabezpieczenie powstaje na kilku nieruchomościach jakie należą do jednej osoby lub do kilku osób. Taki rodzaj hipoteki daje wierzycielowi więcej możliwości na uzyskanie zabezpieczenia wierzytelności, które przekracza znacznie wartość kredytu jaki udzielił. Hipoteka łączna może być jednocześnie hipoteką przymusową lub kaucyjną. W przypadku przymusowej można ją ustanowić tylko i wyłącznie na nieruchomościach, które należą wspólnie do dłużników. Hipoteka łączna może zostać również ustanowiona po podziale nieruchomości jaka była wcześniej obciążona. W takim przypadku hipoteka obciąża wszystkie nieruchomości jakie powstały.

 
Read More

Jak właściwie analizować oferty kredytów gotówkowych?

30 04 18 - 11:25

Kredytobiorca, który chce oszczędzić przy zaciąganiu kredytu gotówkowego powinien dokładnie poznać wszystkie elementy składowe zobowiązania, a także cechy szczególnie przy nawiązywaniu współpracy z instytucjami finansowymi. W artykule poznasz najważniejsze techniki analizowania ofert kredytów gotówkowych. Dzięki temu lepiej zbilansujesz zdolność kredytową i skorzystasz z idealnej optymalizacji ekonomicznej, sprawdź w rankingu co najlepiej wybrać https://www.kredytomania.eu.

 
Read More

Kredyty gotówkowe.

02 03 18 - 14:18

Kredyt gotówkowy w inBanku.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje inBank jest bardzo ciekawą propozycją jaka od niedawna pojawiła się na rynku. Bank działa od niedawna, a już udało mu się pozyskać przychylność wielu klientów. Zaciągając tutaj zobowiązanie w wysokości 10 000 złotych na okres kredytowania wynoszący 48 miesięcy bank wyliczy nam raty miesięczne po 253 złote każda. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla naszego kredytu wynosi 10,5% w skali roku. Kredyt będzie nas kosztował 2180 złotych. Sprawdźmy jak będzie wyglądało kredytowania maksymalnej kwoty jaką pożycza inBank. Jest to kwota 50 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie 72 miesiące. Każda z rat będzie po około 919 złotych. Ten kredyt będzie nas łącznie kosztował 16 166 złotych. Oferta ta została przygotowana z myślą o nowych klientach banku. Do skorzystania z oferty będzie nam potrzebny przede wszystkim dowód osobisty. We wniosku trzeba również podać adres e-mail, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego kredytobiorcy. Trzeba pozsiadać obywatelstwo Polskie oraz mieć stały adres zamieszkania, aby móc zaciągnąć kredyt gotówkowy w inBanku. Warunkiem koniecznym jest również przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Pieniądze mogą trafić na nasze konto bankowe nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Opłata jaką trzeba uiścić za rozpatrzenie wniosku nie jest przez bank pobierana, zaś opłata za udzielenie pożyczki jest ustalana indywidualnie pod konkretnego kredytobiorcę. Za przelewy kwoty kredytu na rachunek w innym banku trzeba zapłacić za każdym razem 50 złotych. Zaletą oferty jest brak prowizji za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Ograniczeniem kredytu jest wiek minimalny i maksymalny kredytobiorcy. Kredytobiorca jaki może starać się o kredyt powinien mieć od 21 lat do 75 lat. Produkt kredytu gotówkowego w inBanku dostępny jest całkowicie online. Kredytobiorca nie ma obowiązku zawarcia umowy ubezpieczenia. Minimalna kwota kredytu to już 2 000 złotych, zaś maksymalna kwota kredytu wynosi 50 000 złotych. Kwota maksymalna nie jest bardzo duża, ale jest to kredyt na bardzo przystępnych warunkach.

 
Read More