Nie bądź żółwiem – wyjdź z skorupy zadłużenia!

15 03 17 - 11:04

Jeśli jesteś jednym z milionów Polaków poszukujących rozwiązań redukcji zadłużenia, nie czuj się samotny. Coraz więcej Polaków szuka sposobów na zmniejszenie zadłużenia by7 odzyskać zdrowie psychiczne i finansowe. Dlaczego tak się dzieje? Powody są liczne: niektórzy widzieli jak ich dochody znikają z powodu utraty miejsc pracy, które powstały w wyniku recesji gospodarczej, inni po prostu wziął na siebie zbyt wiele długów, a teraz walczą samotnie w celu dokonania płatności.

Jednym z problemów, jaki mają w poszukiwaniu rozwiązań kredytowych jest to, że osiągnęli już punkt w którym pomoc jest konieczna. Może okazać się, że sposób, w jaki zostali wychowani sprawił że są sądzili że sami sobie poradzą nie prosząc nikogo o pomoc, że sytuacja jest do opanowania i że jeśli będą pracować ciężej – dadzą radę, pomoc możesz uzyskać na - http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

 
Read More

W jaki sposób wyróżniać rodzaje kredytów.

13 02 17 - 09:59

Czym tak właściwie jest kredyt bankowy? Co w uproszczeniu oznacza ten termin. W praktycznym podejściu jest to umowa zawarta jako forma pisemna forma między bankiem a właściwym kredytobiorca. Jednostka bankowa w tym przypadku ma obowiązek udostępnienia wskazanej kwoty na jakiś określony cel, a w przypadku kredytobiorcy nastąpi całkowite zobowiązanie do wykorzystanie kredytu dotyczącego przeznaczenia z kwotą jaka została pobrana. Jeśli chodzi o definicję kredytu to można postrzegać to jako specyficzny rodzaj stosunków jakie są zobowiązane i dotyczyć mogą kilku cech, terminowości, oprocentowania oraz zwrotności.

 
Read More

Ocena zdolności kredytowej – na co warto się przygotować?

12 01 17 - 14:00

Zdolność kredytowa to niezwykle ważne pojęcie podczas nawiązywania współpracy z pożyczkodawcą, możesz ją sprawdzić tutaj. Zdolność kredytowa pokazuje, czy kredytobiorca jest w stanie terminowo regulować podjęte zobowiązania. Nieco inaczej wygląda zdolność kredytowa klientów indywidualnych oraz właścicieli działalności gospodarczych. Co zatem warto wiedzieć o zdolności kredytowej i jej długoterminowym kreowaniu z perspektywy pożyczkobiorcy?

 
Read More