Kredyt gotówkowy 16 000 złotych na okres 48 miesięcy.

11 07 19 - 15:08

Sprawdzimy trzy najlepsze oferty kredytu gotówkowego dla kwoty 16 000 złotych z okresem kredytowania równym 48 miesięcy. Pierwszą z ofert jest Pożyczka Online o jaką możemy wnioskować w Alior Banku. Tutaj można zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 50 000 złotych na okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy. Kredyt oprocentowany jest nominalnie na 6,9% w skali roku. Bank całkowicie rezygnuje z naliczenia prowizji za udzielenie zobowiązania. Jest to duża zaleta oferty, bo dzięki temu koszta kredytu nie są bardzo wygórowane. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma tutaj wartość 13,48% w skali roku. Bank przy naszej kwocie kredytu wyliczył raty miesięczne po 427 złotych każda. Kredyt będzie kosztował łącznie 4 494 złote, z czego tytułem odsetek kredytobiorca spłaci kwotę 2 630 złotych. W banku trzeba będzie przedstawić oświadczenie o zarobkach. W przypadku niskich kwot kredytów jest spora szansa że dostaniesz go bez zbędnych formalności - przeczytaj o tym na www.17bankow.com.

 
Read More

Kredyt to nie wszystko

21 05 19 - 12:06

Decydując się na kupno nowego auta z reguły nie stać nas aby sfinalizować tą transakcję z własnych środków, szczególnie w sytuacji kiedy kupowane auto ma być spełnieniem naszych marzeń. W takiej sytuacji bardzo często sięgamy po pomoc banku. A zatem kupując auto i postanowiłeś je sfinansować za pomocą kredytu samochodowego musimy dowiedzieć sią na jego temat jak najwięcej. Zatem zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę, powinniśmy wcześniej poznać jego najważniejsze parametry. Jak się okazuje jeśli to zrobimy możemy uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji i zaskoczeń, że nasze zobowiązanie jest większe niż się tego spodziewaliśmy na początku.

 
Read More

Kredyt gotówkowy – co to za kredyt?

21 03 19 - 11:58

Dopadły cię nagłe, niespodziewane wydatki? Spodziewałeś się premii i zaplanowałeś już zakupy, a szef spóźnia się z wypłatą? Te i wiele innych scenariuszy spędzają sen z powiek niejednego konsumenta. Rozwiązaniem może okazać się tutaj kredyt gotówkowy dostępny w każdym banku.

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to kredyt z przeznaczeniem na dowolny cel. Czy to nowy samochód, remont mieszkania, a może wakacyjny wyjazd – bank nie wnika na co chcemy przeznaczyć pieniądze. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji warto przejrzeć kilka ofert i wybrać tą najkorzystniejszą.

 
Read More